Elwira Surdy

- z wykształcenia i zamiłowania fotograf, operator filmowy. Dzięki zdjęciom i materiałom wykorzystywanym w swojej pracy zwiedziła kilka krajów w tym Kirgistan gdzie brała udział w Polskiej Wyprawie Narciarsko-Wspinaczkowej Chan Tengri 2004.Podczas podróży dokumentowała przebieg zdarzeń które finalnie znalazły się w filmie "chantengri.com", dokumencie wyrożnionym na II Krakowskim Festiwalu Górskim oraz na Przeglądzie Filmów Górskich w Lądku Zdroju. Pozostając w świecie sportu zrobiła zdjęcia do kolejnych dokumentów: pod opieką artystyczną Jacka Bławuta "Długodystansowiec" reż. Jacek Szarański, "Stan Snu", "Stan Życia" reż. Alfred Sosgórnik. Pasja podróżowania zaprowadziła ją na Ukrainę gdzie dokumentowała życie Hucułów przedstawione później w filmie "Ja Hucuł" - opowieść z Karpat Wschodnich reż. Danuta Buchczyk. Jej ostatni projekt w którym bierze udział "Oczami Buddów" realizowany jest na jej ulubionym kontynencie - Azji do której chętnie powraca zawodowo oraz spędzać wolny czas.

W studio odpowiedzialna za kontakt z klientem, podczas realizacji: kierownik produkcji, autor zdjęć.
Alfred Sosgórnik

- alpinista, ski alpinista, filmowiec i fotograf.
Autor nowych dróg na Kedardome w Himalajach Garwahlu i Mituraju w Andach peruwiańskich. Pomysłodawca i organizator wielu przedsięwzięć o ekstremalnym charakterze min. wyprawy wspinaczkowej na Trango Nemless Tower narciarsko - wspinaczkowej w góry Tien Szan i Kordyliery Peruwiańskie. Laureat nagrody Kolosy. Autor filmów dokumentalnych o tematyce górskiej i projektu kulturoznawczego Oczami Buddów.
W studio montażysta, realizator dźwięku, podczas realizacji: scenarzysta, reżyser, realizator obrazu, dźwięku, autor zdjęć.